Reading Challenge / Kahoot -Quiz Show


Reading Challenge

Okulumuz Yabancı Diller Zümresi tarafından organize edilen Reading Challenge Competition ile 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerimiz kendi gruplarında en güzel telaffuz konusunda yarışarak, sahip oldukları İngilizce okuma becerilerini sergilediler. Öğrencilerimiz, zümre tarafından belirlenen metinleri en güzel şekilde okudukları videolarla yarışmaya katıldılar.

Yarışmamızın kazananları 5.sınıflarda 1.Irmak Balcı , 2.Zeynep Sude Şentürk , 3.Yağız Ali Koçak ; 6.sınıflarda Hamza Arda Tunç ; 7.sınıflarda Ahmet Faruk Cantimur olmuştur.


Kahoot -Quiz Show

5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerimiz kendi gruplarında yarışarak, İngilizce öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan İngilizce genel kültür sorularını cevapladılar.
5.sınıflarda 1.Yağız Ali Koçak , 2.Ravza Ecem Güçlütürk , 3.Zeynep Ela Elmas ; 6.sınıflarda 1.Muharrem Ayan , 2.Enes Kamer Ural ,3.Gökdeniz Böyük ; 7.sınıflarda 1.Ela Begüm Çam ,2.Melek Çelik, 3.İrfan Efe Güçlütürk yarışmamızı kazandılar.

Öğrencilerimiz okulumuz tarafından takdim edilen sertifika , madalya ve ödüllerinin yanı sıra Oxford University Press , Cambridge University Press ve Duru Elt tarafından gönderilen hediyelerle de ödüllendirilmiştir.

Katılım gösteren tüm öğencilerimizi ve yabancı diller zümremizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.