Kitap ve Kıyafetlerin Temini


Sayın Velimiz,

2019-2020 Eğitim-Öğretim Döneminde öğrencilerimizin ihtiyaç duyacağı kitap ve kırtasiye ürünlerine yönelik alternatifli inceleme ve deneme çalışmalarımız tamamlanmış bulunmaktadır. Seçim komisyonu tüm ürünlerde kalite ve fiyatın yanı sıra, içerik, güncellik, kırtasiye ürünleri için CE belgesi taşıyan, test raporları bulunan, sağlığa zararlı ürünler olmaması gibi pek çok kriteri değerlendirerek seçimlerini oluşturmuşlardır.

Yeni öğretim yılımızda bu çalışmaların ışığında kitap ve kırtasiye tedariğiniz için, sizlere daha avantajlı ve kolaylık sağlayacak ABC kitabevi tarafından online satış yanında, okulda satış uygulaması ile 26 Ağustos 2019 Pazartesi gününden itibaren çalışmalar başlatılacaktır.

ABC kitabevinin ŞEHİR KOLEJİ adına açtıkları özel sayfaya erişiminizi aşağıdaki linkden yapabilirsiniz.

Online KIRTASİYE VE KİTAP tedariği içinhttp://sehir.okuldiyari.com

Söz konusu linkden, ihtiyaç duyulan tüm ürünleri görmeniz ve istediğiniz takdirde seçerek sipariş vermeniz mümkündür. Arzu eden velilerimiz okulumuzda kurulacak ABC kitap standından da alımlarını yapabilirler.

İnternet üzerinden alacağınız ürünleriniz belirteceğiniz adrese kargo ile 3 iş günü içinde teslim edilecektir. Dolayısıyla siparişlerinizi verirken, bu teslimat sürecini dikkate alarak vermeniz, ürünlerin okul açılmadan elinizde olmasını sağlayacaktır. 

Ayrıca; ABC Kırtasiye’nin (Tel: 0212 56716 01satış noktası ile iletişime geçebilirsiniz.

ŞEHİR KOLEJİ ÖĞRENCİ KIYAFETLERİ

Yeni öğretim yılında tüm sınıflarımızın kıyafet koleksiyonu hazırlanmış olup, satışı okulumuzdaki Bahçe Ofisinden yapılacaktır.

Kıyafet Standları; 26 Ağustos 2019 Pazartesi’den itibaren açılacaktır. 30 Eylül 2019 tarihinden itibaren ise okul kapanış tarihine kadar hafta içi saat 10:00-17:00 arasında ürünlerin satışına devam edilecektir.

Bilgilerinize sunarız.