ŞEHİR OKULLARI’nda Ders Zili Çaldı!


Şehir Koleji, 2019-2020 Eğitim-Öğretim dönemine, 9 Eylül 2019 Pazartesi günü büyük bir törenle açılış yaparak başladı.

Öğrencilerin coşku içerisinde tören alanında yerini alması, ardından İstiklal Marşı’nın okunması Törendeki heyecanı daha da arttırdı.

Şehir Koleji yönetici kadrosu, donanımlı öğretmen kadrosu ve idari personel kadrosu ile Eğitim-Öğretim yılının bu ilk gününde tam kadro ile görevlerinin başında hazır bulundular.

Şehir Koleji Genel Müdürü Sayın Hayati Oktay; 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında akademik açıdan uygulanacak eğitim programları hakkında bilgi verdi. Velilere öğrencilerin başarısı için okuldaki öğretmen ve yöneticilerle sürekli iletişimde olmalarını belirtti. Öğrencilere başarının anahtarlarını anlatarak, yeni Eğitim-Öğretim yılında sağlık, başarı ve özveri dilediğini ifade etti.

Törende, LONDON COLLEGE OF MUSİC Sertifikası almaya hak kazanan öğrencilerimiz Ravza Nur Üstül, Elif Akarca, Zenan Özenir, GATE HOUSE Sertifikası almaya hak kazanan öğrencilerimiz Zeynep Nur Selçuk, Zeynep Yücesan, Saadet Naz  Bayram, Ahmet Safa Bayram, Semih Kaan Yılmaz, Fırat Çelik, Ahmet Düzcan, Özgür Yeşil, Gülce Betül Varlıbaş, Selim Arda Yalçın, Ceyda Hatip, Elif Nisa Gürel, Yusuf Erdem Güler, Hatice Ceren Ürgen, Ayşenur Selçuk, Kayra Hatip, Vedat Hamza Kantar, Zeynep Stachlscchimdt  tüm misafirlerden büyük alkış aldı.

3.sınıf öğrencilerimiz Emir Özyakışır ve Naz Buğlem’in  şiirini okumasının ardından öğrencileri temsil eden renkli balonların gökyüzüne uçurulması ve ders zilinin çalmasıyla yeni Eğitim-Öğretim yılı başlamış oldu.

Yeni dönemin tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı, uğurlu olması dileğiyle…